Dwunasty dzień diety – 4 kilo mniej.

Przeżyłam pierwszy kryzys ozdrowieńczy. Bardzo bolała mnie głowa i mięśnie, jak przy grypie. Trwało to jedną dobę.  Teraz czuję się zdecydowanie lepiej. Mam więcej energii i czuję się lżejsza. Ubyło mi ponad 4 kilo. Jeszcze mnie szczypie w stawach, ale już coraz mniej. Co najlepsze, kurczy mi się skóra na twarzy. Naprawdę! Mam mniejsze chomiki. Tego się po tej diecie nie spodziewałam:).

3 komentarze

 1. n. pisze:

  Również przymierzam się do tej diety, za miesiąc lub dwa. Czytałam o niej wiele dobrego i ze względu na włosy, ale nie tylko chcę spróbować jeść owoce i warzywa przez 6 tygodni.
  Wypadały mi bardzo włosy, teraz czekam, aż coś ruszy i prześwity staną się mniejsze, aż znikną.
  Ale mam jedno pytanie: czy podczas tej diety zażywa Pani jakieś witaminy? Nie raz spotkałam się z komentarzami i artykułami, że powinno się uzupełniać witaminę B12. Jakie jest Pani zdanie na ten temat? Będę wdzięczna i życzę powodzenia w kolejnych tygodniach diety 🙂

  1. Ilona pisze:

   W tej chwili odstawiłam wszystko, nawet antykoncepcję. Zależy mi na utrzymaniu odżywiania wewnętrznego, na którym tak na prawdę ta diety polega.Jeżeli będzie taka potrzeba (mam nadzieję, że nie) suplementację rozpocznę dopiero jak przejdę w fazę zdrowego odżywiania.

 2. paula pisze:

  Jakie sa Pani najnowsze sposyrzezenia, minelo juz sporo czasu odkad rozpoczela Pani diete.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *