Całkiem nowy początek.

Po wielu prośbach ze strony moich Pacjentów (czyli tych CIERPLIWYCH) WRACAM NA BLOGA :). Przyszło nam bowiem żyć w nowych okolicznościach, okolicznościach, które zamknęły nas w domach, pozbawiając kontaktu z innymi i odcinając tym samym od specjalistycznej pomocy.

Musimy sobie uzmysłowić, że nic już nie będzie takie samo, świat sprzed epidemii już nie wróci.

Ciągle nakręcana spirala strachu, poczucie izolacji czy złość rewirowa, wywołana ciągłymi zakazami i nakazami, skutkują nasileniem wypadania włosów i zaostrzeniem schorzeń skóry głowy.

Jednak na szczęście żyjemy w czasach, kóre dzięki nowym technologiom, dają nam możliwość komunikacji online. Jeżeli zaczęły wypadać Ci włosy, masz nasilone objawy ze strony skóry głowy i z tego powodu odczuwasz strach lub chcesz dobrać odpowiednią kurację dla swoich włosów, po prostu zadzwoń. Dobór prostej kuracji załatwimy od ręki, natomiast żeby rozwiązać głębszy problem umówimy sie na konsultację online.

Poproszę Cię o przygotowanie szczegółowych informacji na temat objawów, historii problemu, stosowanych preparatów, leków i diety oraz poproszę o wykonanie badań krwi, których wyniki wspólnie przeanalizujemy. Niestety nie mam możliwości wykonania analizy mikroskopowej Twojej skóry głowy, więc będziemy opierać się na Twojej relacji a moje wieloletnie doświadczenie pozwoli na zebranie wszystkiego w logiczną całość.

Dobierzemy skuteczną trychoterapię i jeżeli będzie trzeba uzupełnimy niedobory organicznymi suplementami. W razie konieczności wdrożymy diagnostyczną ścieżkę Medycyny Germańskiej, którą z powodzeniem zajmuję się od pięciu lat.

Jak widzisz, mam narzędzia do tego aby mimo wszystko Ci pomóc. Wystarczy, że zadzwonisz 604235110.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *