Milena Cieślak

  • Home
  • Milena Cieślak

Milena Cieślak

Trycholog
Jestem certyfikowanym Trychologiem, z wykształcenia Technik Usług Fryzjerskich, na stałe mieszkam w Holandii gdzie tez prowadzę swój gabinet.
Należy pamiętać ze wypadanie włosów często jest oznaka dysfunkcji organizmu. Dlatego uważam , że podstawą trychoterapii jest wnikliwy wywiad , analiza badań laboratoryjnych oraz analiza stylu życia. Z przyjemnością obserwuję zmianę nawyków u moich klientów oraz efekty terapii trychologicznej.
Do swojej pracy podchodzę poważnie i z empatią. Trychologia to wielowymiarowa dziedzina dlatego tez często współpracuje z innym specjalistami.
 
Trychologią zajmuję się od 3 lat, od 2019 dokształcam się u szanowanych w środowisku trychologicznym autorytetów, od listopada 2020 jestem aktywną członkinią Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego, a w maju 2022 ukończyłam Akademię Trychologii Ilony Jungi.
 
W mojej pracy używam tylko certyfikowanych i naturalnych suplementów, kosmetyków z certyfikowanymi składami i najlepszej jakości narzędzi z certyfikatami medycznymi.

Ostatnie wpisy

Nazwa wpisu Dodany

2 stycznia, 2023

1:06 pm
Zobacz