Trycholog Renata Ptak-Kolorz: Brzeg, Opole

Trycholog Renata Ptak-Kolorz

Moim celem jest zadowolenie klientów co procentuje tym, że większość z nich na ponowne wizyty wraca do mojego gabinetu. Cały czas staram się jeszcze bardziej dostosowywać do Waszych potrzeb. ZAJMUJE SIĘ WSZYSTKIMI PRZYPADKAMI WYPADANIA WŁOSÓW, ŁYSIENIA, PRZERZEDZENIA, ŁUSZCZYCĄ, ŁOJOTOKOWYM ZAPALENIEM SKÓRY, ŁUPIEŻEM.
Metoda ta jest bardzo skuteczna, ponieważ dzięki precyzyjnie stawianej diagnozie na podstawie wywiadu, badań analitycznych oraz badań skóry głowy i włosów wykonywanych za pomocą medycznego trychoskopu cyfrowego, pozwala na podjęcie odpowiedniej terapii i profilaktyki schorzeń skóry głowy i włosów.

Wykształcenie :
specjalista Trycholog członek Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego dietetyk ;inż. wydz. Rolniczy Akademia Rolnicza we Wrocławiu
mgr wydz. Gospodarki Narodowej Akademia Ekonomiczna we Wrocławiu
studia podyplomowe Psychoprofilaktyka Zaburzeń Psychicznych, terapia i diagnoza psychologiczna Uniwersytet Opolski ( w tym zaburzenia wizerunku ciała bulimia, anoreksja, psychologia zdrowia, rehabilitacja, psychoterapia i faramakoterapia )
doświadczenie zawodowe w wiodących koncernach farmaceutycznych na stanowisku spec. ds. klinicznych w dziedzinie kardiologii, gastroenterologii, alergologii, pedaiatrii

Specjalista trycholog

logo TRYCHOLOG DIAGNOSTYKA I PROFILAKTYKA

gabinet BRZEG
TRYCHOLOG DIAGNOSTYKA I PROFILAKTYKA
ul. Dzierżonia 4
49-300 Brzeg

gabinet OPOLE
SP ZOZ ZAODRZE
ul. Licealna 18
45-714 Opole

tel. 512-333-292

mail : r.ptak@wp.pl