Trycholog Ilona Junga Katowice

TUTAJ

Trycholog Ilona Junga

Z wykształcenia jestem pielęgniarką dyplomowaną. Od piętnastu lat zgłębiam tajniki trychologii medycznej. Na co dzień w swoim gabinecie praktykuję trychologię przyczynową, komplementarną. Największy nacisk kładę na odnalezienie przyczyny problemu. Dzięki szczegółowemu wywiadowi oraz wielopoziomowej diagnostyce ustalam dalsze postępowanie, trychoterapię i suplementację. Kwalifikuję również do przeszczepu włosów oraz sprawuję opiekę po zabiegu. Dzięki wdrożeniu kompleksowego programu wsparcia organizmu uzyskuję spektakularne efekty.

Jeżeli wypadają Ci włosy, masz problemy ze skórą głowy, chcesz uzyskać więcej informacji o przeszczepie włosów lub innych metodach leczenia nie czekaj, umów się na wizytę. Jestem do Twojej dyspozycji.

Ilona Junga Specjalista Trycholog z wieloletnim doświadczeniem. Szkoleniowiec, pomysłodawca, założyciel i wieloletni prezes Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego.

TRYCHOMEDIKA Ilona Junga
ul.Cieszyńska 36
Gmina Hażlach.

43-418 Pogwizdów
Umów się na wizytę tel:
604 235 110

UWAGA!!! Z POWODU SYTUACJI EPIDEMIOLOGICZNEJ, OŚRODEK TRYCHOLOGII TRYCHOMEDIKA ZOSTAŁ ZAMKNIĘTY DO ODWOŁANIA. POZOSTAJĘ DO WASZEJ DYSPOZYCJI ONLINE. KONSULTACJE ONLINE MOŻNA REZERWOWAĆ ZGODNIE Z WOLNYMI TERMINAMI W KALENDARZU. NA KONSULTACJĘ ONLINE 1 OSOBY JEST PRZEZNACZONYCH 30 MINUT. PO REZERWACJI TERMINU I UISZCZENIU OPŁATY W WYSOKOŚCI 110 ZŁ, NA ADRES MAILOWY ZOSTANIE WYSŁANE ZAPROSZENIE. Doradztwo trychologiczne w siedzibie firmy w Pogwizdowie.

Chcesz kontynuować suplementację samodzielnie? Zarejestruj się bezpłatnie w sklepie a uzyskasz dostęp do wszystkich promocji, KLIKNIJ TUTAJ

Sklep Tricoart