Trycholog Ilona Junga Katowice

Ilona Junga
Trycholog Ilona Junga

Z wykształcenia jestem pielęgniarką dyplomowaną. Od dziesięciu lat zgłębiam tajniki trychologii medycznej, na co dzień w swoim gabinecie praktykuję trychologię przyczynową, komplementarną. Największy nacisk kładę na odnalezienie przyczyny problemu. Dzięki szczegółowemu wywiadowi oraz wielopoziomowej diagnostyce ustalam dalsze postępowanie, trychoterapię i suplementację. Kwalifikuję również do przeszczepu włosów oraz sprawuję opiekę po zabiegu. Dzięki wdrożeniu kompleksowego programu odkwaszania, oczyszczania i odżywiania organizmu uzyskuję spektakularne efekty.

Jeżeli wypadają Ci włosy, masz problemy ze skórą głowy, chcesz uzyskać więcej informacji o przeszczepie włosów lub innych metodach leczenia nie czekaj, umów się na wizytę. Jestem do Twojej dyspozycji.

Ilona Junga Specjalista Trycholog z wieloletnim doświadczeniem. Szkoleniowiec, prezes Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Wielopoziomowa diagnostyka, dobór trychoterapii oraz suplementacji pod kątem problemu. Kwalifikacja do przeszczepu włosów oraz opieka pooperacyjna.

Specjalista trycholog

 

Gabinet trychologii Trycholmedika logo

w godzinach od 10:00 do 19:30
Gabinet Trychologii TRYCHOMEDIKA Ilona Junga
ul Cieszyńska 36
43-418 Pogwizdów gm Hażlach
Ze względu na zaistniałą sytuację na rynku, przyjmuję w siedzibie firmy. 🙂

Umów się na wizytę tel: 604 235 110

kod bezpieczeństwa:
security code
Proszę wpisać kod zabezpieczający:

Wyślij