Trycholog Ilona Gryczka Szczecin

Ilona Gryczka
Trycholog Ilona Gryczka

Ilona Gryczka fryzjer i trycholog .Specjalizuje się w nowoczesnym fryzjerstwie, kolryzacją terapeutyczną oraz sepcjalistycznym strzyżeniem ,pomaga dobrać odpowiednią kurację przy chorobowych stanach skóry głowy.problemów Zajmuje się pielęgnacją skóry z m. in. łupieżem,łuszczycą ŁZS, oraz problemami łysienia i wypadania włosów u dzieci i dorosłych.

Każdego klienta traktuję indywidualnie.Każdy problem jest inny i u każdego inaczej wygląda pielęgnacja bądź leczenie .Jako fryzjer zajmuje się pielęgnacją włosów zniszczonych chemicznie i mechanicznie.Pomagam odbudować strukturę uszkodzonych włosów.Stosuję strzyżenia specjalistyczne dla osób z np:łysieniem plackowatym oraz terapeutyczne koloryzacje,które są bardzo łagodne i nie powodują zniszczeń jak przy normalnej koloryzacji.

Przez cały czas podnoszę swoje kwalifikacje.Uczesnticzę w szkoleniach i konferencjach.

Najważniejsze na co kładę nacisk to wywiad oraz systematyczność które mają ważny wpływ na prawidłowy przebieg trychoterapii oraz suplementacji.W gabinecie przeprowadzony jest dokładny wywiad z pacjentem,utworzenie karty pacjenta.W prawie każdym przypadku przeprowadzamy kuracjię w gabinecie i zalecamy kuracje domowe oraz kierujemy do odpowiedniego specjalisty np: endokrynologa.Wspólpracuję z Biomol-Med Sp.z.o.o. w Łodzi.

Gabinet trychologiczny
Klinika Włosa tel.+48 730-014-779

Okulickiego 46,
71-031 Szczecin

Serdecznie zapraszam do gabinetu trychologii.